Dernek yöneticileri öğrencilerle yemekte buluştu

Dernek yöneticileri öğrencilerle yemekte buluştu
Dernek yöneticileri öğrencilerle yemekte buluştu
BURDUR (AA) - Karamanlı İmam Hatip Ortaokulu-Lisesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği yöneticileri, öğrencilerle yemekte bir araya geldi.Dernek başkanı...

BURDUR (AA) - Karamanlı İmam Hatip Ortaokulu-Lisesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği yöneticileri, öğrencilerle yemekte bir araya geldi.

Dernek başkanı Mustafa Karael, bir restoranda düzenlenen yemekte yaptığı açıklamada, öğrencilerin sıkıntı ve problemlerini dinlemek, motivasyonlarını artırmak için sık sık birlikte olmaya çalıştıklarını söyledi.

Dernek olarak geçen yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilere her alanda desteklerini sürdüreceklerini vurgulayan Karael,  şöyle konuştu:

"Derneğimiz yeni kayıt yaptıran öğrencilerimize, hayırsever vatandaş ve üyelerimizin katkılarıyla okul kıyafeti, ayakkabı temin etmiş ve etmeye devam edecektir. Bunun yanında maddi durumu yeterli olmayan öğrencilerimize nakdi yardımlarda bulunulmuştur. Ayrıca sınıflarımıza bilgisayar ve projeksiyon cihazları alınmıştır."

Eğitim  öğretim döneminin ikinci yarısına, yapımında sona gelinen yeni binalarında başlamak istediklerini belirten Karael, eski sağlık ocağı binasının, ek derslikler yapılmasıyla Karamanlı İmam Hatip Ortaokulu'na dönüştürüldüğünü kaydetti.

Yeni binanın bazı eksiklikleri olduğunu söyleyen Karael, bu eksikliklerin tamamlanmasında derneğin de katkı sağlayacağını ifade etti.


  ETİKETLER:

  İmam

  ,

  Ayakkabı

  ,

  Bilgisayar

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  kayıt