Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Burdur Milletvekili Özçelik: - "Türkiye Partisi AK Parti'nin bu genel seçimlerde de ipi göğüslemesi için hep beraber seçim çalışmalarında bulunacağız"

BURDUR (AA) -   AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, partisinin genel seçimlerde ipi göğüslemesi için hep beraber  çalışacaklarını bildirdi. 

Özçelik, yaptığı yazılı açıklamada, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde Burdur milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulunan kardeşleri olduğunu, güçlü ve yeni Türkiye yolunda millete ve ülkeye hizmet sevdasıyla yola çıkanları kutladığını kaydetti. 

Siyasetin uzun soluklu, uzun ince bir yol olduğunu ifade eden Özçelik, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"AK Parti'de siyaset yapmak bir kutlu davanın yolculuğudur. Bu yolda samimiyet, hasbilik, bağlılık, ehliyet ve liyakat önem arz etmektedir. Aday adayı kardeşlerimizin bu kutsal göreve bizden daha layık oldukları ve bizden daha iyi ve güzel hizmet ve yatırımlar yapacaklarına inancım tamdır. Adaylar belirlendikten sonra aday olamayan arkadaşlar, AK Parti'mizin başarısı için kol kola, omuz omuza birlik içinde asıl sınavını vermiş olacaklardır. Türkiye Partisi AK Parti'nin bu genel seçimlerde de ipi göğüslemesi için hep beraber seçim çalışmalarında bulunacağız."

Özçelik, Burdur'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu sevindirmek için en iyi sonuç olan 3 milletvekilliğini de almaya gayret edeceklerini belirtti.