Gölhisar Belediyesi'nden engelli ve yaşlılara berberlik hizmeti

Gölhisar Belediyesi'nden engelli ve yaşlılara berberlik hizmeti
Gölhisar Belediyesi'nden engelli ve yaşlılara berberlik hizmeti
BURDUR (AA) - Gölhisar Belediyesi, engelli ve yaşlı vatandaşlara ücretsiz berberlik hizmeti vermeye başladı. Belediye Başkanı Ramazan Canural,...

BURDUR (AA) - Gölhisar Belediyesi, engelli ve yaşlı vatandaşlara ücretsiz berberlik hizmeti vermeye başladı. 

Belediye Başkanı Ramazan Canural, gazetecilere yaptığı açıklamada,  sosyal projeler çerçevesinde aşevi hizmetleri, ücretsiz cenaze hizmetleri ve yaşlılara ev temizliği hizmetinin ardından engelli ve yaşlı vatandaşlara yönelik ücretsiz berberlik hizmetini uygulamaya başladıklarını söyledi.

Evinden sağlık sorunları veya başka sebeplerden dolayı çıkamayan engelli ve yaşlıların evlerine berber gönderilerek saç ve sakal traşı yaptırdıklarını anlatan Canural, "Bugüne kadar uygulamadan birçok kişi faydalandı. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımız için başlattığımız uygulama ile hem onlara hem de ailelerine destek olmayı amaçladık" dedi.

Belediyenin  Beyaz Masa birimine müracaatın yapılması durumunda görevlendirilen ekibin vatandaşların evine giderek saç ve sakal tıraşının yaptıklarını anlatan Canural, "İnsanların yaşam standartlarını yükseltmek, öncelikle basit ihtiyaçların karşılanmasıyla başlar. Bu yüzden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ayağına götürdüğümüz hizmetleri çok önemsiyoruz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Beyaz

  ,

  Belediye

  ,

  Yaşam

  ,

  sosyal

  ,

  engelli