Hayırseverler 25 öğrenciye okul kıyafeti aldı

Hayırseverler 25 öğrenciye okul kıyafeti aldı
Hayırseverler 25 öğrenciye okul kıyafeti aldı
BURDUR (AA) - Bucak ilçesinde hayırseverler, Alaattin Mahallesi'nde yaşayan ihtiyaç sahibi 25 çocuğa okul kıyafetleri aldı. Hayırseverler, Mahalle...

BURDUR (AA) - Bucak ilçesinde hayırseverler, Alaattin Mahallesi'nde yaşayan ihtiyaç sahibi 25 çocuğa okul kıyafetleri aldı. 

Hayırseverler, Mahalle Muhtarı İsmail Tuncer'in öncülüğünde ihtiyaç sahibi çocuklara gömlek, pantolon, ceket ve ayakkabı hediye etti.

Tuncer, geçen yıl da çocuklara yardım ettiklerini söyledi. Kendisinin hayırseverlerle öğrenciler arasında aracı olduğunu anlatan Tuncer, şöyle konuştu:

"Hayırseverler vatandaşlara gittik, onlardan yardım istedik. 'Bu çocuklarımızın durumu yok. Okul kıyafetlerini almamız gerek' dedik. Onlarda sağolsunlar bize kapılarını açtılar. Yardımcı oldular. Şuanda 25 çocuğumuzun okul kıyafeti ihtiyacını karşıladılar. Daha da bir sürü çocuğumuz var yardım bekleyen. Vatandaşlarımızdan duyarlı olmalarını bekliyoruz. Bu çocuklara yardım severlerin destek olmalarını sahip çıkmalarını bekliyoruz."

Hayırsever vatandaşlardan Erdal Işık ise bu tür organizasyonların kendilerini mutlu ettiğini, eğitim gören çocuklara her zaman destek olunması gerektiğini dile getirdi.


  ETİKETLER:

  Hediye

  ,

  Ayakkabı

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  gömlek