ITSO'dan Vali Kürklü'ye ziyaret

ITSO'dan Vali Kürklü'ye ziyaret
ITSO'dan Vali Kürklü'ye ziyaret
BURDUR (AA) - Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Vali Hasan Kürklü'yü ziyaret etti.Vali Kürklü,...

BURDUR (AA) - Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Vali Hasan Kürklü'yü ziyaret etti.

Vali Kürklü, ziyarette yaptığı konuşmada, Burdur ve Isparta'nın kardeş şehir olduklarını, Isparta'nın kalkınması için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi. 

 Isparta ne kadar kalkınırsa Burdur'un da o kadar kalkınacağını, aynı şekilde Burdur ne kadar kalkınırsa Isparta'nın da o kadar kalkınacağını belirten Kürklü, "İki kentin kardeşliğinin ileri noktaya gitmesi için gayret sarf ediyoruz. Burdur Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ve diğer sivil toplum örgütleri Isparta'yla birlikte hareket etme noktasında hem fikir" dedi. 

ITSO Başkanı Başdeğirmen ise Vali Kürklü'ye, Isparta'da Ekonomi Kampüsü yapmak için başlattıkları çalışmaya desteğinden dolayı teşekkür etti.

Isparta ve Burdur'un kardeş şehirler olduğunu ve beraber büyümeleri gerektiğini anlatan Başdeğirmen, "Biz bunu slogan haline getirdik. Biz Burdur'u, Burdur halkını çok seviyoruz. Beraber olmayı gönülden istiyoruz" diye konuştu. 

Ziyarete ITSO Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.