Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü
- Burdur Belediye Başkanı Ercengiz: - "Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehditlere karşı mücadele etmeyi kendisine görev edinen Türk Polis Teşkilatının 170. yıldönümünü kutluyorum"

BURDUR (AA) - Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ercengiz, mesajında, Türk Polis Teşkilatı'nın Türkiye 'nin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşların can ve mal güvenliği ile namusunu korumayı kendisine görev edindiğini bildirdi. 

Ercengiz mesajında, şunları kaydetti:

"Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehditlere karşı mücadele etmeyi kendisine görev edinen Türk Polis Teşkilatının 170. yıldönümünü kutluyorum. Huzurlu bir kent olan Burdurumuz diğer illere örnek gösterilmektedir. Burdur'un huzur ve güvenliğinin sağlanmasında emniyet teşkilatı üzerine düşen sorumlulukları özverili şekilde yerine getirmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle 170. kuruluş yıldönümüne ulaşan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, görevleri sırasında hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum."


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Belediye

  ,

  kent

  ,

  kuruluş

  ,

  emniyet

  ,

  Karşı