Türkiye Güreş Federasyonu'ndan minik güreşçilere eşofman hediyesi

Türkiye Güreş Federasyonu'ndan minik güreşçilere eşofman hediyesi
Türkiye Güreş Federasyonu'ndan minik güreşçilere eşofman hediyesi
BURDUR (AA) - Türkiye Güreş Federasyonu tarafından minik güreşçilere gönderilen eşofmanlar, Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu tarafından...

BURDUR (AA) - Türkiye Güreş Federasyonu tarafından minik güreşçilere gönderilen eşofmanlar, Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu tarafından dağıtıldı. 

Bucak Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı Süleyman Mutlu eşofman, şort ve tişört takımlarını Bucak Belediyesi Güreş Takımı'ndaki miniklere ve Milli Takım sporcularına dağıttıklarını söyledi.

Belediye olarak sporun her dalına destek vermek istediklerini belirten Mutlu, "Biz de belediye olarak eşofman takımlarının altına güreş ayakkabıları alıp daha güzel güreşmeleri için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Sporun her dalını desteklediklerini ifade eden Mutlu, yaz aylarında ulusal bazda güreş turnuvası düzenleyerek ata sporu olan güreşe sahip çıkacaklarını kaydetti. 

Mutlu, "Bu yaz Cumhuriyet Meydanı'nda minder güreşi turnuvası düzenlemeyi hedefliyoruz. Ata sporumuzu Bucak halkına daha çok sevdirmek, daha çok kenetlenmek ve spor sevgisini genç yaşlı demeden göstermek istiyoruz" diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübü'ndeki 30 minik güreşçiye eşofmanları dağıtıldı.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  genç

  ,

  bu yaz