24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü
24 Kasım Öğretmenler Günü
BURSA (AA) - Bursasporlu Eğitimciler Hareketi (BEH) üyeleri, Bursaspor Kulübünü ziyaret etti.BEH Başkanı Caner Zengin ve beraberindekileri, Özlüce...

BURSA (AA) - Bursasporlu Eğitimciler Hareketi (BEH) üyeleri, Bursaspor Kulübünü ziyaret etti.

BEH Başkanı Caner Zengin ve beraberindekileri, Özlüce Tesisleri'nde, Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı karşıladı. 

Öğretmenler Günü'nde öğretmenleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Bölükbaşı, şunları söyledi: 

"Hem siz hem de ülkemizdeki tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum. Sizin güzel anlamlı bir hareketiniz var. Sizleri basından da takip ediyorum. Sizleri burada ağırlamaktan onur duyduk. 16 Mayıs'a kadar 16 bin üye hedefimiz vardı. Siz de birçok üyelik başvurusunu bize ilettiniz. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz. Bursaspor'a ne kadar önem verdiğinizi görüyoruz. Sizden gelecek olan projelere açığız. Her zaman kapımız sizlere açık."

Zengin ise hareketin temellerinin, 2012 yılında "En uzun deplasman bir çocuğun kalbine yapılandır" sloganıyla atıldığını vurguladı.

Bursaspor için beraber hareket edebilecekleri projeleri bulunduğunu anlatan Zengin, "Ziyaretimizde, genel kurul üyeliği başvurusunda da bulunmak istedik. Genelde bu anlamlı günde öğrencilerimiz bize çiçek ve hediyeler verir ama bugün takımımızdan ve sizden Fenerbahçe karşısında galibiyet hediyesi istiyoruz" diye konuştu.