AK Parti Milletvekili Turan'dan sporculara ziyaret

AK Parti Milletvekili Turan'dan sporculara ziyaret
AK Parti Milletvekili Turan'dan sporculara ziyaret
- Turan, Amerika'da yapılan Gençler Dünya Şampiyonası'nda ikinci olan Serdar Bortay Maraş'ı evinde ziyaret etti

ÇANAKKALE (AA) - AK Parti Çanakkale Milletvekili Turan, Amerika'da yapılan Gençler Dünya Şampiyonası'nda Makaralı Yay kategorisinde ikinci olan Serdar Bortay Maraş'ı evinde ziyaret etti.

Gelibolu Altınok Spor Kulübü sporcusu olan Maraş ile görüşen Turan, kendisine spor yaşamı boyunca başarı dileğinde bulundu. Özellikle spor yapan gençlere sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Turan, şunları kaydetti: 

"Çünkü bu gençler dünyanın bir ucunda Çanakkale'mizi temsil ediyor. Dünya şampiyonasında ikinci olan Serdar kardeşimizi, onu yetiştiren hocalarını ve ailesini kutluyorum. Çanakkale'miz marka şehir, Türkiye 'nin en önemli kentlerinden bir tanesi. Tarihiyle, kültürüyle, doğasıyla her türlü alanda iddialı olan bir şehir. Son zamanda insan kaynağıyla kendinden bahsettirmeye başlayan bir şehir. Ayrıca Serdar gibi başarılı olan kardeşlerimizin yanlarında olduklarımızı bilmelerini istiyorum. Ben ümit ediyorum Serdar bundan sonraki yarışmalarda hedefi tam on ikiden vurarak dünya Şampiyonluğu'nu kazanacak."

 

Milletvekili Turan'a, ziyaretinde AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Mehmet Eligül ile parti yöneticileri eşlik etti.