AK Parti'li kadınlardan Suriyelilere yardım

AK Parti'li kadınlardan Suriyelilere yardım
AK Parti'li kadınlardan Suriyelilere yardım
BURSA (AA) - AK Parti Osmangazi Kadın Kolları tarafından düzenlenen giyim eşyası kampanyasında toplanan yaklaşık 100 koli insani yardım malzemesi,...

BURSA (AA) - AK Parti Osmangazi Kadın Kolları tarafından düzenlenen giyim eşyası kampanyasında toplanan yaklaşık 100 koli insani yardım malzemesi, Suriyeli iç savaş mağdurlarına ulaştırılmak üzere Bursa İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneğine teslim edildi.

AK Parti Osmangazi Teşkilatı binasında düzenlenen törende, AK Parti Osmangazi Kadın Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Emine Can ve Kadın Kolları Soysal İşler Başkanı Hatice Eren, yardım kolilerini derneğin başkan yardımcısı Mükerrem Tetik'e teslim etti.

Can, törende yaptığı konuşmada, yaklaşan kış mevsimi öncesinde Suriyeli iç savaş mağdurlarına ulaştırmak üzere 3 ay süren giysi yardım kampanyası düzenlediklerini söyledi.

Erkek, kadın ve çocuk giysilerinin bulunduğu yaklaşık 100 koli giyim eşyası topladıklarını bildiren Can, "Giyim eşyalarının yanı sıra kırtasiye ve oyuncak da topladık. Bu eşyaları gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarına inandığımız Bursa İHH'ya teslim etme kararı aldık. Bizlere bu konuda yardımcı oldukları için Bursa İHH'ya çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Tetik ise yardım kampanyasında emeği geçenlere teşekkür etti.