Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı

Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı
Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı
- Turan Özyazanlar'ın yakınlarının, Bursa'da hastane önündeki bekleyişi sürüyor - Özyazanlar'ın yardımcısı Elgörmüş: - "Hocamızın herhangi bir hastalığı yoktu. Sürekli beslenmesine dikkat eden ve sporunu aksatmayan biriydi. Maçta da kendisini heyecanlandıracak herhangi bir şey olmadı. Çok üzüntülüyüz, başımız sağ olsun"

BURSA (AA) -  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Alpedo Kahramanmaraşspor ile oynanan maçın ikinci yarısında fenalaşan ve hastanede hayatını kaybeden Bandırmaspor Teknik Direktörü Turan Özyazanlar'ın yakınlarının Bursa'daki hastane önünde bekleyişi sürüyor.

Özyazanlar'ın yardımcısı Erdel Elgörmüş, burada AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktörlerinin vefatının kendilerini derinden üzdüğünü söyledi.

Maçta yaşananları anlatan Elgörmüş, şöyle konuştu:

" Maç normal seyrinde devam ediyordu. Biz de kulübede maçı izliyorduk. Zaten 2-0 öndeydik ve her şey normaldi. Aniden hocamız yere yığıldı ve ambulans hemen gelip hastaneye kaldırdı. Hocamızın herhangi bir hastalığı yoktu. Sürekli beslenmesine dikkat eden ve sporunu aksatmayan biriydi. Maçta da kendisini heyecanlandıracak herhangi bir şey olmadı. Çok üzüntülüyüz, başımız sağ olsun."

Elgörmüş, Özyazanlar'ın cenazesinin İstanbul 'da toprağa verileceğini belirtti.

Bandırmaspor-Alpedo Kahramanmaraşspor karşılaşmasının 70'inci dakikasında fenalaşan ve kulüp doktoru Zafer Yılmaz'ın müdahalesinin ardından Bandırma Devlet Hastanesine kaldırılan Özyazanlar, buradan kalp krizi şüphesiyle Acıbadem Bursa Hastanesine sevk edilmişti. Özyazanlar'ın, kalbindeki aort diseksiyonu nedeniyle hayatını kaybettiği bildirilmişti.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Kalp

  ,

  Lig

  ,

  maç

  ,

  Kulüp

  ,

  kalp krizi