Belediye Başkanı Dündar, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

Belediye Başkanı Dündar, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi
Belediye Başkanı Dündar, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi
BURSA (AA) - Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilçede görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.Belediyeden yapılan yazılı...

BURSA (AA) - Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilçede görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Dündar, Değirmen Park ve Sosyal Tesisleri'nde AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz'ın da katılımıyla düzenlenen toplantıda, mahallelerin sorunlarının çözümü konusunda muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

?Osmangazi'yi güzelleştirmek için muhtarlarla koordineli çalıştıklarını belirten Dündar, "Muhtarlarımızın vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmelerini sağlamak geçtiğimiz yıl göreve yeni başlayan muhtarlarımıza teknolojik destekte bulunarak bilgisayar ve yazıcılar dağıttık. Muhtarlarımızın çalışma şartlarını iyileştirmek adına desteklerimiz devam ediyor. Kapımız muhtarlarımıza her zaman açık" ifadesini kullandı.

Belediye olarak muhtarlarla her zaman diyalog halinde olduklarını belirten Dündar, şunları kaydetti:

"Muhtarların, mahallelerin sorunlarını aktarma ve yaşanan sıkıntıların giderilmesi noktasında önemli sorumlulukları var. Muhtarlarımız, mahallelerimizde vatandaşa en yakın kamu görevlileri. Vatandaşın sorunlarını, ihtiyaç ve taleplerini en iyi bilen kişiler. Muhtarlarımız bizim için çok değerli. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılar ile muhtarlarımız, mahallelerinde yaşanan sıkıntıları bizlere aktarıyorlar. Osmangazi Belediyesi olarak bizler de mahallelerde yaşanan sıkıntıların giderilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz."