BİLDEF'den Şerbetçioğlu'na ziyaret

BİLDEF'den Şerbetçioğlu'na ziyaret
BİLDEF'den Şerbetçioğlu'na ziyaret
BURSA (AA) - Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLDEF) heyeti, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu'nu ziyaret etti.BİLDEF'ten...

BURSA (AA) - Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLDEF) heyeti, AK Parti  Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu'nu ziyaret etti.

BİLDEF'ten yapılan açıklamaya göre, Şerbetçioğlu'nu makamında ziyaret eden heyet, AK Parti grup toplantısına da katıldı.

BİLDEF üyelerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Şerbetçioğlu, "Konuklarımız grup toplantısına katılarak Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu dinleme fırsatı buldu. Bursa, Balkanlar ve 81 ilden göç alan bir göç şehridir. 30 ili temsil eden derneklerden oluşan BİLDEF, Bursa için önemli çalışmalar yapıyor. İnşallah bundan sonraki süreçte de birlikte güzel çalışmalar yapacağız" görüşünü iletti. 

BİLDEF Başkanı Mustafa Dursun da Ankara 'daki temaslarının çok verimli geçtiğini vurgulayarak, "AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, her zaman yanımızda oldu ve bizleri destekledi. Bursa nüfusunun üçte birini temsil eden bir federasyon olarak sayın vekilimizi yeni dönemde de mecliste görmek istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.