BTSO, 100. dönem kaymakam adaylarını ağırladı

BTSO, 100. dönem kaymakam adaylarını ağırladı
BTSO, 100. dönem kaymakam adaylarını ağırladı
BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 100. dönem kaymakam adaylarını ağırladı. Yapılan açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığı tarafından...

BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 100. dönem kaymakam adaylarını ağırladı. 

Yapılan açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen eğitim programına katılan 100. Dönem Kaymakam Adayları, "Kuruluştan Kurtuluşa" gezi programı çerçevesinde geldikleri Bursa'da Vali Yardımcısı İbrahim Avcı ve İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanı Ahmet Avşar ile birlikte BTSO'yu da ziyaret etti. 

BTSO Yönetim Kurulu Üyesi İlker Duran tarafından ağırlanan kaymakam adaylarına Bursa ekonomisi ve BTSO'nun çalışmalarına ilişkin sunum gerçekleştirildi.

 İlker Duran, ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Bursa'nın Türkiye 'nin ikinci büyük ihracatçı kenti olduğunu vurguladı.

BTSO olarak Bursa'ya ve ülkeyi geliştirecek önemli projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Duran, "Yerel dinamiklerle bir araya gelerek, şehrin ortak aklını hareket etme gayreti içindeyiz. Yerel yönetimler ile ortaklaşa örnek çalışmalara imza atıyoruz. Göreve başladığınız zaman mutlaka o şehrin ticaret ve sanayi odaları ile işbirliği içerisinde olmalısınız" değerlendirmesinde bulunu.