BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay:

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay:
BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay:
- "Üyelerimiz Dubai'de gerçekleştirilen fuardan da önemli iş bağlantılarıyla ayrıldı"

BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, üyelerinin Dubai'de gerçekleştirilen yapı ve inşaat teknolojileri fuarından da önemli bağlantılarıyla ayrıldığını bildirdi.

Burkay, yazılı açıklamasında. BTSO üyelerinin, 80 kişilik bir heyetle Dubai'de gerçekleştirilen ve Ortadoğu pazarının en önemli yapı ve inşaat teknolojileri fuarına (The Big 5) katıldığını belirtti.

"Küresel Fuar Acentesi" projesiyle üyelerinin ihracat performansını arttırmak istediklerini ifade eden Burkay, "Proje kapsamında BTSO üyeleri Chicago'dan Moskova'ya, Berlin'den Paris'e sektörleriyle ilgili en prestijli fuar organizasyonlarıyla buluşuyor. Üyelerimiz Dubai'de gerçekleştirilen fuardan da önemli iş bağlantılarıyla ayrıldı" görüşünü iletti.

Fuar heyetin başkanlığını yapan BTSO Meclis üyesi Ali Faruk Çolak da BTSO'nun 16 makro projesinden biri olan "Küresel Fuar Acentesi"ne geçen yıl da katıldıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

"İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın fuar organizasyonlarına ilgisi her geçen yıl artıyor. 2013 yılında yine Dubai'de gerçekleştirilen fuara 37 kişiyle katılmıştık. Bu yıl ise fuara 80 kişilik bir heyetle katıldık. Fuar kapsamında Dubai'deki inşaat firmalarıyla gerçekleştirdiğimiz ikili iş görüşmelerinin de oldukça faydalı geçtiğine inanıyorum."

 

 


  ETİKETLER:

  Ortadoğu

  ,

  moskova

  ,

  Proje

  ,

  İnşaat

  ,

  Fuar

  ,

  sanayi

  ,