BTSO'dan online randevu sistemi

BTSO'dan online randevu sistemi
BTSO'dan online randevu sistemi
BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri artık yeni kuruluş ve tescil gibi işlemlerini online randevu alarak beklemeden...

BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri artık yeni kuruluş ve tescil gibi işlemlerini online randevu alarak beklemeden yapabilecekler.

BTSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, BTSO, üyelerinin işlemlerini daha kısa sürede yapabilmesi için online randevu sistemine geçti. Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından verilen yeni kuruluş, şube açılışı, merkez nakli, tescil işlemleri, adres değişikliği, hisse devri ve sermaye artırımı gibi işlemlerini sıra beklemeden halledebilecekler.

Online randevu almak isteyen üyeler yenilenen www.btso.org.tr adresine girerek, sitede bulunan 'Ticaret Sicil Müdürlüğü Online Randevu Sistemi' linkine veya site menüsünden 'Oda İşlemleri' bölümüne tıklayıp isim, soyisim, Türkiye  Cumhuriyeti (TC) kimlik numarası ve e posta adresi bilgilerini girerek kısa sürede randevusunu alabilecek. Randevu saatinden on dakika önce Ticaret Sicil Müdürlüğü'nde bulunan numaratörden randevusunu aktif hale getiren üyeler, randevu saati geldiğinde hiçbir sıra beklemeden işlemlerini halledebilecek. 

Üyeler online randevu sistemine www.btso.org.tr adresinden cep telefonu ile de giriş yapabilecek.

Gerçekleştirdikleri çalışmalarla üyelerine daha nitelikli hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "Üyelerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla odamızın hizmet kalitesini her geçen gün daha ileri noktaya taşıyoruz. Ayda ortalama 5 bin işlemin gerçekleştirildiği Ticaret Sicil Müdürlüğü'müzde elektronik randevu sistemine geçtik. Üyelerimiz tescil ve yeni kuruluş işlemlerini artık yenilenen web sayfamızdan randevu alarak gerçekleştirebiliyor. Böylelikle hem müdürlüğümüzdeki yoğunluk azalacak hem de üyelerimiz işlemlerini zaman kaybetmeden halledecek" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Posta

  ,

  sanayi

  ,

  zaman

  ,

  site

  ,

  kuruluş

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet

  ,

  hisse