Bursa Genç Girişimciler Kurulu'ndan Vali Karaloğlu'na ziyaret

Bursa Genç Girişimciler Kurulu'ndan Vali Karaloğlu'na ziyaret
Bursa Genç Girişimciler Kurulu'ndan Vali Karaloğlu'na ziyaret
BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bursa Genç Girişimciler...

BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bursa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Kağan Yeşil ve yönetim kurulu üyeleri Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nu ziyaret etti.

Ziyarette, Yeşil, Vali Karaloğlu'na Genç Girişimciler Kurulu'nun projeleri ve hedefleri ile ilgili bilgiler verdi. 

Türkiye'de genç girişimci sayısının her geçen gün arttığına dikkati çeken Yeşil, "Ülke olarak girişimci bir ruha sahibiz. Bunu iş dünyasına yansıtmamız lazım. Avrupa 'nın en genç nüfusuna sahip ülkemizde bu konuda güzel gelişmeler yaşanıyor. Gençlerimize girişimciliği mutlaka sevdirmemiz lazım. Bursa, sanayiciliğin ve girişimciliğin başkenti konumunda. Genç Girişimciler Kurulu olarak girişimciliğin artması adına üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

Karaloğlu ise BTSO çatısı altında faaliyet gösteren TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu'na başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, "Girişimcilik her alanda olmalıdır. İş dünyasında ve normal yaşamımızda girişimci ruhumuzu korumalıyız. Gençlerimiz bizim en önemli servetimizdir. Onlar girişimciliğe ne kadar yönelirse, ülkemizde o kadar güzel gelişmeler yaşanacaktır" dedi.

Öte yandan kurul üyeleri, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay'a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.