Bursa Kastamonu Dernekler Federasyonu kuruluş gecesi

Bursa Kastamonu Dernekler Federasyonu kuruluş gecesi
Bursa Kastamonu Dernekler Federasyonu kuruluş gecesi
- Bursa'da beş derneğin bir araya gelerek oluşturduğu Bursa Kastamonu Dernekler Federasyonu'nun kuruluş gecesi düzenledi

BURSA (AA) - Bursa'da beş derneğin bir araya gelerek oluşturduğu Bursa Kastamonu Dernekler Federasyonu'nun kuruluş gecesi düzenledi.

Barış Manço Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen gecede konuşan Bursa Kastamonululur Derneği Başkanı İsmail Tiftik, federasyon olmak için sağlam adımlarla ilerlediklerini belirterek "Beş yıldır ilçelerimize birer temsilci atadık. Tabiri caizse siyasi parti gibi teşkilatlandık. Her ilçede teşkilatlandık ve geceler düzenledik. Emin adımlarla federasyon kurma hayalimize ilerledik. Bugün itibariyle 5 derneğe ulaştık. Gemlik. Nilüfer, Yıldırım ve Bursa Kastamonulu  İş Adamları Derneği ile Bursa Kastamonulular Derneği olarak federasyonumuzu kurmuş olduk" dedi. 

Ahmet Selçuk İlkan'ın şiir dinletisi ve konseriyle devam eden geceye  AK Parti Bursa ve Kastamonu milletvekilleri, belediye başkanları, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.