Bursa zabıtasına "motorize" destek

Bursa zabıtasına "motorize" destek
Bursa zabıtasına "motorize" destek
BURSA (AA) - Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Zabıta Müdürlüğü'ne 5 adet motosiklet alındı.Belediyen yapılan yazılı açıklamaya göre, kent...

BURSA (AA) - Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Zabıta Müdürlüğü'ne 5 adet motosiklet alındı.

Belediyen yapılan yazılı açıklamaya göre, kent merkezinde cadde ve sokakların yanı sıra yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu ana arterlerde hizmetin daha süratle götürülmesi amacıyla Zabıta daire Başkanlığı bünyesinde kullanılmak üzere 5 adet son model motosiklet alındı.

Zabıta biriminin doğrudan vatandaşı ilgilendiren önemli bir esenlik hizmeti sunduğunu hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yaşam kalitesinin yükseltmek amacıyla tüm hizmet birimlerini ekip ve ekipman yönünden güçlendirdiklerini hatırlattı.

Gıda güvenliğinden, çevre sağlığına kadar zabıta ekiplerinin geniş bir sorumluluk alanında hizmet verdiğini belirten Altepe, "Ekiplerimizin daha etkin ve dinamik hale gelmesi amacıyla 5 adet motosikleti araç filomuza dahil ettik. Bu sayede ekiplerimizin hareket kabiliyeti artmış oldu. Bugüne kadar özveri ile hizmet veren zabıta ekiplerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra halkımızın huzur ve güveni için ekiplerimiz daha kaliteli hizmet sunacaklar" dedi.