Bursa'da 27 iş yerini soyduğu iddia edilen zanlı yakalandı

Bursa'da 27 iş yerini soyduğu iddia edilen zanlı yakalandı
Bursa'da 27 iş yerini soyduğu iddia edilen zanlı yakalandı
BURSA (AA) - Bursa'da, iki haftada 27 iş yerinden hırsızlık yaptığı ileri sürülen zanlının kız arkadaşının evinde bir marketi dolduracak kadar...

BURSA (AA) - Bursa'da, iki haftada 27 yerinden hırsızlık yaptığı ileri sürülen zanlının kız arkadaşının evinde bir marketi dolduracak kadar çalıntı gıda ürünü ve elektronik eşya bulundu. Polis tarafından gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Yıldırım ilçesinde son iki haftada bazı iş yerlerinden hırsızlık yapılması üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, olay yerlerindeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceledi.

Ekipler, yüzünü maskeyle kapatan ve çizgili mont giyen şüphelinin, yaklaşık bir ay önce hırsızlık suçundan tutuklu bulunduğu Gemlik Açık Cezaevi 'nden firar eden F.S. (34) olduğunu tespit etti.

F.S, kız arkadaşının evinde gözaltına alındı. Ekipler, bu evde, F.S. tarafından çalındığı belirlenen ve bir marketi dolduracak kadar gıda ürünü ile elektronik eşya ele geçirdi.

Emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen F.S, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Çalıntı malzemeler ise sahiplerine teslim edildi.


  ETİKETLER:

  Kız

  ,

  gıda

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  cezaevi