Bursa'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Bursa'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
Bursa'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
BURSA (AA) - Bursa'da, AK Parti tarafından Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katılımıyla yarın yapılacak miting nedeniyle bazı yollar trafiğe...

BURSA (AA) - Bursa'da, AK Parti tarafından Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katılımıyla yarın yapılacak miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Bursa Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, mitingin yarın 14.00-17.00 saatlerinde Gökdere Meydanı'nda gerçekleştirileceği belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Miting süresince Gökdere Meydanı ile Ankara yolundan Gökdere çıkışı, Gökdere Meydanı Meydancık çıkışı, Atıcılar'dan Gökdere'ye çıkış, Haşim İşcan Caddesi'nden Gökdere gidiş, Gökdere'den Acemreis Camisi lambalara kadar gidiş ve geliş, Meydancık Kavşağı'ndan Gökdere iniş ve çıkış, Yeşil Türbe'den Meydancık iniş, Şenöz lambalardan Meydancık iniş, Meydancık'tan Setbaşı çıkış, İncirli Caddesi'nden Meydancık gidiş, Mahmudiye Caddesi'nden Gökdere ve Meydancık çıkış (Meydancık Kavşağı'ndan Kurtuluş Caddesi, Beyazıt Caddesi Kavşağı iniş ve çıkış) istikametleri 15 Ekim Perşembe günü saat 21.00'den 16 Ekim Cuma günü saat 20.00'ye kadar araç trafiğine kapatılacaktır.

Araç sürücüleri, miting süresince  İstanbul yolu, İzmir yolu, Gençosman, Fevzi Çakmak Caddesi, İnönü Caddesi, Yeşil Türbe istikametinden Setbaşı istikameti, Namazgah Caddesi, Teleferik istikameti, İpekçilik Caddesi, Beyazıt Caddesi, Ankara yolu istikameti ve Eğitim Caddesi istikametlerini kullanabilecektir."