Bursa'da doğalgaz boru hattındaki yangın

Bursa'da doğalgaz boru hattındaki yangın
Bursa'da doğalgaz boru hattındaki yangın
BURSA (AA) - Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa'da, altyapı çalışması sırasında iş makinesiyle kazı yapılırken delinen borudan...

BURSA (AA) - Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa'da, altyapı çalışması sırasında iş makinesiyle kazı yapılırken delinen borudan doğalgazın sızması sonucu çıkan yangında 4 bina ile iki iş yerinin zarar gördüğü Küplüpınar Mahallesi'nde incelemelerde bulundu.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Dündar, yangının yaşandığı mahalleyi ziyaret ederek mahalle sakinleri ve kazazedelerle bir araya geldi.

Mahalle ve yangında kullanılmaz hale gelen evlerde incelemelerde bulunan Dündar, mahalle sakinlerinden meydana gelen yangın hakkında bilgi alarak kazazedelerin sıkıntılarını dinledi.

Belediye olarak ellerinden gelen yardımı yapacaklarını belirten Dündar, "Bu üzücü olayda tek tesellimiz, kimsenin hayatını kaybetmemiş olmasıdır. Osmangazi Belediyesi olarak yangında mağdur olan vatandaşlarımızın yanındayız. Onların yaralarını sarmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Böyle bir olayı bir daha yaşamamamızı temenni ediyorum" ifadesini kullandı.


    ETİKETLER:

    Belediye

    ,

    ,

    BİNA