Bursa'da doktorlardan konser

Bursa'da  doktorlardan konser
Bursa'da  doktorlardan konser
BURSA (AA) - Bursa Tabip Odası Bağımsız Müzik Grubu, geliri tıp fakültesi öğrencilerine bus olarak aktarılacak "Türkülerimiz" adlı konser verdi.Uğur...

BURSA (AA) - Bursa Tabip Odası Bağımsız Müzik Grubu, geliri tıp fakültesi öğrencilerine bus olarak aktarılacak "Türkülerimiz" adlı konser verdi.

Uğur Mumcu Sahnesi'nde düzenlenen konserde Dr. Murat Derin, Dr. Tufan Kumaş, Dr. Özlem Şafak, Dr. Nermin Topsakal, Dr. Metin Tekcan'dan oluşan koro birbirinden güzel parçalar seslendirdi.

Konserden önce AA muhabirine açıklama yapan Bursa Tabip Odası Başkanı Dr. Ertuğrul Aydın , konseri tıp fakültesi öğrencileri yararına düzenlediklerini söyledi.

Burs temin etmek amacıyla düzenlenen konsere yoğun bir ilginin olduğunu belirten Aydın, "Bursa Tabipler Odası Bağımsız Müzik Grubu'ndan 5 doktor arkadaşımız konser verecek. Konserin geliri tamamen burs komisyonuna aktarılacak. Öğrencilere küçük bir destek olmak ve meslektaşlarımızın da rahat ve huzurlu bir gece geçirmeleri amacıyla bu geceyi düzenledik" diye konuştu.