Bursa'da su kesintisi

Bursa'da su kesintisi
Bursa'da su kesintisi
BURSA (AA) - Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde altyapı çalışmaları nedeniyle 1-3 Eylül tarihleri arasında su kesintisi uygulanacak. Bursa Büyükşehir...

BURSA (AA) - Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde altyapı çalışmaları nedeniyle 1-3 Eylül tarihleri arasında su kesintisi uygulanacak. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinden (BUSKİ) yapılan açıklamaya göre, Yıldırım ilçesinde 1 Eylül Salı günü 08.00-16.00 saatleri arasında Vatan Mahallesi, Vatan Caddesi ve civarında, 2 Eylül Çarşamba günü 00.10-24.00 saatleri arasında,  Karaağaç, Kurtoğlu, Umurbey, Mollaarap, Namazgah, Yeni Mahalle, Piremir, Teferrüç, Akçağlayan, Zümrütevler, Musababa, Emirsultan, Karamazak, Davutkadı, Sıracevizler, Yeşilyayla, Maltepe, Değirmenlikızık, Yediselviler, Sinandede, Mehmet Akif Ersoy, Baruthane, Eğitim , Selçukbey, Ertuğrulgazi, Kaplıkaya, Siteler, Mimar Sinan, Güllük, Fidyekızık, Bağlaraltı ve 75. Yıl mahalleleri ile Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Işıklar Hava Lisesi ve civarında, 3 Eylül Perşembe günü de 08.00-16.00 saatleri arasında Millet Mahallesi, Derya Caddesi, Cemile Hatun Camii ve civarında su kesintisi uygulanacak. 

Su kesintisi, Osmangazi ilçesinde ise 2 Eylül Çarşamba günü 00.10-24.00 saatleri asında Demirkapı, Esentepe, Alacahırka, Alaaddin, Osmangazi, Mollagürani, Pınarbaşı, Kavaklı, İvazpaşa, Mollafenari, Maksem, Tahtakale, Alipaşa, İbrahimpaşa, Hocaalizade mahalleleri ile Muradiye Devlet Hastanesi ve civarında gerçekleşecek.