Bursa'daki cinayet

Bursa'daki cinayet
Bursa'daki cinayet
- Merkez Yıldırım ilçesinde çıkan ve bir kişinin ölümüyle sonuçlanan bıçaklı kavgaya karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kardeş, adliyeye sevk edildi

BURSA (AA) - Bursa'da, merkez Yıldırım ilçesinde çıkan ve bir kişinin ölümüyle sonuçlanan bıçaklı kavgaya karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kardeş, adliyeye sevk edildi.

Gürültü meselesi yüzünden çıktığı öne sürülen ve 35 yaşındaki Erdinç Kılıç'ın öldüğü kavgaya karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan G.Ö. ve F.Ö. kardeşlerin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Zanlılar daha sonra adliyeye sevk edildi.

Erdinç Kılıç ile arkadaşları İ.A. ve K.Ö, merkez Yıldırım ilçesi Esenevler Mahallesi Erdoğan Caddesi'nde yüksek sesle konuşarak yürümüş, karşıdan gelen 6 kişilik grup bu kişileri yüksek sesle konuşmamaları için uyarmıştı. Taraflar arasında başlayan tartışma kısa süre sonra kavgaya dönüşmüştü. G.Ö. ve kardeşi F.Ö, gruptakilerle kavga etmiş, kavgada Erdinç Kılıç bıçakla göğsünden yaralanmıştı. Gruptaki diğer kişiler kaçarken, arkadaşları tarafından Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Kılıç, müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.


    ETİKETLER:

    kavga

    ,

    eğitim