Bursagücü Başkanı Özbağkıran:

Bursagücü Başkanı Özbağkıran:
Bursagücü Başkanı Özbağkıran:
- "İyi bir kadromuz var ancak henüz takım olmayı başaramadık"

BURSA (AA) - Hentbol Bayanlar Süper Ligi takımlarından Bursagücü'nün başkanı Hayrettin Özbağkıran, iyi bir kadroya sahip olduklarını ancak henüz takım olmayı başaramadıklarını söyledi. 

Özbağkıran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendi saha ve seyircileri önünde 41-31 yenildikleri Kastamonu Belediyespor maçında mücadele anlamında iyi işler yaptıklarını, zaman zaman oyunun kontrolünü ele almayı başardıklarını ancak sonuca gitmekte sıkıntı yaşadıklarını kaydetti. 

Ligin yeni ekibi olduklarını ve bunun zorluklarını yaşadıklarını ifade eden Özbağkıran, "İyi bir kadromuz var ancak henüz takım olmayı başaramadık. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz" dedi. 

Özbağkıran, Bursa'yı Süper Lig 'de temsil etmelerine rağmen kentten gerekli desteği alamadıklarını anlatarak, şunları söyledi:

"Kendi yağımızla kavrulmaya kısıtlı bir bütçeyle yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Bizden onlarca kat bütçeli takımlara karşı mücadele ediyoruz. İyi bir teknik heyetimiz ve kadromuz var. Bütçemiz kısıtlı ancak inancımız ve hırsımız üst düzeyde. Ligin ikinci yarısında çok daha iyi işler yapacağımızı düşünüyoruz ancak kentten gerekli desteği görürsek başarımız daha da artar."


  ETİKETLER:

  Süper Lig

  ,

  Lig

  ,

  zaman

  ,

  Karşı

  ,

  Hentbol