Bursagücü Kulübü Başkanı Özbağkıran:

Bursagücü Kulübü Başkanı Özbağkıran:
Bursagücü Kulübü Başkanı Özbağkıran:
- "Bursa'yı, sutopu ve hentbolun ardından judoda da süper lig seviyesinde temsil edeceğimiz için mutluyuz"

BURSA (AA) - Bursagücü Kulübü Başkanı Hayrettin Özbağkıran, Bursa'yı, sutopu ve hentbolun ardından judoda da süper lig seviyesinde temsil edecekleri için çok mutlu olduklarını söyledi. 

Özbağkıran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bursa'da düzenlenen Judo 1. Lig final müsabakalarında bayan takımının çok iyi mücadele ettiğini, 33 puanla ikinci olarak Süper Lig vizesi aldığını belirtti.

Judo Süper Lig'de de çok başarılı olacaklarına inandıklarını vurgulayan Özbağkıran, "Tamamına yakını altyapıdan yetişen çok başarılı sporcularımız var. Milli sporcularımız var. Sporcularımızın yakın gelecekte Avrupa ve dünya şampiyonalarında önemli başarılara imza atacağını düşünüyorum" dedi.

Özbağkıran, kulüp olarak futbol dışı spor branşlarına yöneldiklerini dile getirerek, "Bursa'yı, sutopu ve hentbolun ardından judoda da süper lig seviyesinde temsil edeceğimiz için mutluyuz. Kısıtlı bütçemizde pek çok branşta faaliyet gösteriyoruz. Henüz kentten istediğimiz desteği alamadık. Ancak ilerleyen süreçte kent dinamiklerinin kulübümüzü destekleyeceğini umuyoruz" diye konuştu. 

 


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Süper Lig

  ,

  Futbol

  ,

  spor

  ,

  Avrupa

  ,

  Lig

  ,

  Final

  ,

  kent

  ,

  Kulüp