Bursa'nın yeni logosu fabrikaların direklerine asıldı

Bursa'nın yeni logosu fabrikaların direklerine asıldı
Bursa'nın yeni logosu fabrikaların direklerine asıldı
BURSA (AA) - Bursa Valisi Münir Karaloğlu, "Her alanda ilklerin şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen marka şehrimiz Bursa, yeni şehir...

BURSA (AA) - Bursa Valisi Münir Karaloğlu, "Her alanda ilklerin şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen marka şehrimiz Bursa, yeni şehir logosuyla, tırmandığı başarı merdivenlerinde artık çok daha hızlı ilerliyor" dedi.

Karaloğlu, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, DOSAB Başkanı Feridun Kahraman ve Fistaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Sarı'nın katılımıyla, "Ulu Şehir Bursa"nın logo flaması DOSAB ve Fistaş A.Ş. yönetim binalarının girişinde bulunan bayrak direklerine asıldı.

Logo flamasının göndere çekilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Karaloğlu, "Her alanda ilklerin şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen marka şehrimiz Bursa, yeni şehir logosuyla, tırmandığı başarı merdivenlerinde artık çok daha hızlı ilerliyor" dedi. 

Bursa'nın her yerinde yeni logonun dalgalanmasının kendisini gururlandırdığını dile getiren Karaloğlu, "Ben bu olumlu sinerjinin artarak devam etmesini ve Bursa'nın her alanda hepimizi gururlandıran bu ivmesinin sürmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

Türk kültüründe yağmurun bereketi simgelediğini vurgulayan Kahraman ise "Logo flamasının işletmelerimizi süslemeye başladığı bugünde hava yağmurlu. İnşallah Bursa'ya da şehir logomuz bereketli gelecek ve uğur getirecek" değerlendirmesinde bulundu.

 


    ETİKETLER:

    Hava

    ,

    yönetim