Bursaspor, arsasını kiraya verecek

Bursaspor, arsasını kiraya verecek
Bursaspor, arsasını kiraya verecek
BURSA (AA) - Bursaspor Kulübü Derneği, akaryakıt ve LPG satımına uygun 6 bin 666 metrekarelik arsasını, yap-işlet-devret modeliyle 10 yıllığına...

BURSA (AA) - Bursaspor Kulübü Derneği, akaryakıt ve LPG satımına uygun 6 bin 666 metrekarelik arsasını, yap-işlet-devret modeliyle 10 yıllığına kiraya verecek. 

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, merkez Osmangazi ilçesindeki akaryakıt ve LPG satımına uygun imarlı alanın 10 yıllığına kiraya verileceği, isteklilerin konuyla ilgili şartnameyi ve ekleri Bursaspor Kulübünden 5 bin lira bağış makbuzu karşılığında temin edebilecekleri belirtildi. 

Tüzel kişi adına başvuru yapacakların yetkili olduklarına ilişkin evrakla birlikte imza sirküleri ve nüfus cüzdanlarının asıllarını, gerçek kişilerin ise nüfus cüzdanı asıllarını ibraz etmeleri gerektiği vurgulanan açıklamada, teklif yapacak şirketlerin Kamu İhale Mevzuatı'ndaki koşulları taşımaları gerektiği kaydedildi. 

Açıklamada, teklif verme süresinin 9 Ekim Cuma günü saat 17.30'da sona ereceği, bu tarihten sonra verilecek tekliflerin değerlendirmeye alınmayacağı bildirildi.