Bursaspor-Fenerbahçe maçına doğru

Bursaspor-Fenerbahçe maçına doğru
Bursaspor-Fenerbahçe maçına doğru
- Spor Toto Süper Lig'in 10'uncu haftasında bugün saat 20.00'de başlayacak olan Fenerbahçe maçının eş güdüm toplantısı yapıldı

BURSA (AA) - Spor Toto Süper Lig'in 10'uncu haftasında bugün saat 20.00'de başlayacak olan Fenerbahçe maçının eşgüdüm toplantısı yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu temsilcileri Kaan Alyürük, Kirami Çelik ve Erhan Aslan yönetiminde, Bursa Atatürk Stadyumu toplantı salonunda yapılan toplantıya, Bursaspor Kulübünü temsilen Genel Müdür İsmail Özdemir yer aldı.

Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda Bursaspor müsabakaya "Efsane Çubuklu" forması ve yeşil şortuyla, konuk ekip Fenerbahçe'nin ise beyaz forması ve beyaz şortuyla sahada olması kararlaştırıldı.

Maç saatinde Bursa'da havanın kapalı aralıklarla yağmurlu ve sıcaklığın 6 derece olması bekleniyor. Bursa Atatürk Stadyumu'nun kapıları seyirci girişine saat 17.00'den itibaren açılacak.

Fırat Aydınus'un yöneteceği karşılaşmanın bilet fiyatları ise VIP tribünü 1'inci sıra 250, VIP tribünü 2-6'ıncı sıra 175, Kapalı A-B-C ve VIP C tribünü 100, Maraton tribünü 30, Kapalı Kale Arkası tribünü 15, Açık Kale Arkası tribünü 10 ve Misafir tribünü 13 lira olarak belirlendi.