Bursaspor Kulübü'nden e-bilet bilgilendirmesi

Bursaspor Kulübü'nden e-bilet bilgilendirmesi
Bursaspor Kulübü'nden e-bilet bilgilendirmesi
BURSA (AA) - Bursaspor Kulübü, taraftarları, maça girişlerde başkasına ait e-biletleri kullanmamaları konusunda uyardı.Yeşil-beyazlı kulübün resmi...

BURSA (AA) - Bursaspor Kulübü, taraftarları, maça girişlerde başkasına ait e-biletleri kullanmamaları konusunda uyardı.

Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden "bilgilendirme" başlığıyla yapılan açıklamada, e-bilet uygulamasının zorunlu olduğu müsabakalarda ve hem elektronik bilet, hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda, başkası adına düzenlenmiş elektronik kartla müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında, 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde işlem yapıldığı hatırlatıldı. 

Elektronik bilet kullanıcılarının çoğunun, başkasının kartı ile müsabakaya girmesinin suç olduğunu bilmediğinin belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Bu sebepten dolayı taraftarlarımızın elektronik kartlarını kesinlikle başkasına kullandırmamaları ve başkasına ait elektronik kartla müsabakalara girmeye çalışmamaları gerekmektedir. Passolig kullanan taraftarlarımızın kendileri ve kulübümüz adına herhangi bir işlem yapılmaması için bu konuya azami hassasiyet göstermelerini rica ederiz." 

 


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Bursaspor

  ,

  suç

  ,

  Resmi