"Bursaspor sevgisini kağıda döken" öğrenciler ödüllendirildi

"Bursaspor sevgisini kağıda döken" öğrenciler ödüllendirildi
"Bursaspor sevgisini kağıda döken" öğrenciler ödüllendirildi
BURSA (AA) - Bursaspor Kulübü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği "Bursaspor Sevgini Kağıda Dök" adlı şiir, kompozisyon ve resim...

BURSA (AA) - Bursaspor  Kulübü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği "Bursaspor Sevgini Kağıda Dök" adlı şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen ödül töreninde konuşan Kulüp Genel Sekreteri Nihat Sapan, Bursasporluluk duygularını kağıda dökerek yarışmaya katılan öğrencilere teşekkür etti.

Bu tür yarışmaları çok önemsediklerini belirten Sapan, "Bu yıl ilkini gerçekleştirdik ve ilerleyen dönemde çok daha geniş katılımla devamının gelmesini temenni ediyoruz. Çok güzel bir katılım oldu. Yüzlerce eser geldi ve hangisini seçeceğimiz konusunda oldukça zorlandık. Oluşturduğumuz jüride, görüş alışverişleri sonucu dereceler ortaya çıktı. Dereceye giren eserlerimizi de kulüp binasının girişinde sergiledik. Bursaspor sevgisini geliştirmek adına bu yarışma çok faydalı olacaktır" ifadelerini kullandı.

Daha sonra, resim yarışmalarında, ilkokul 1-2'nci sınıflarda Gülin Yıldırım, 3-4'üncü sınıflarda Mert Gencer Şimşek, ortaokullarda Hasan Bakanoğlu'nun birinci olduğu duyuruldu. Ortaokullar şiir yarışmasında Eda Orcan ve kompozisyon yarışmasında Pelin İçen'in, liseler kompozisyon yarışmasında ise Ayşenur Özdemir'in birincilikleri elde ettiği açıklandı.

Dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle sona eren törene, Kulüp Asbaşkanı Kemal Kirevetözen, Genel Müdürü İsmail Özdemir, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kahya ile öğrencilerin aileleri ve öğretmenleri katıldı.