Bursaspor'da olağan kongreye doğru

Bursaspor'da olağan kongreye doğru
Bursaspor'da olağan kongreye doğru
- Yeşil-beyazlı kulübün eski başkanı Kızıl: - "Seçimde herhangi bir adayı desteklemeyeceğimi, kazanan başkanın yanında hem kendim hem de şirketimle yer alacağımı belirtmek isterim"

BURSA (AA) - Eski Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, 16 Mayıs'ta yapılacak olağan kongrede hiçbir başkan adayını desteklemeyeceğini, kazananın yanında olacağını bildirdi.

Kızıl, yaptığı yazılı açıklamada, daha önce çok adayla seçime gitmenin Bursaspor'un menfaatleri bakımından doğru olmadığını, Timur Noyan isminde birleşilmesinin doğru seçenek olduğunu belirttiğini hatırlatarak, gelinen noktada adayların kendi istekleriyle birleşme sağlayamadığını ifade etti.

Seçimde herhangi bir adayı desteklemeyeceğini vurgulayan Kızıl, şunları kaydetti:

"Kazanan başkanın yanında hem kendim hem de şirketimle yer alacağımı belirtmek isterim. Şunu da belirtmek isterim ki Şenol Güneş , Bursaspor için önemli bir şanstır. Bursaspor, yeni stadında Şenol Güneş yönetiminde Fernandao 'lu kadrosuyla oynamalı ki sportif anlamda çıtayı daha yukarı taşımalı. Bu da başkan seçilecek kişinin en önemli sorumluluğu olacaktır. Genel kurulun Bursasporumuza hayırlı olmasını dilerim."