Bursaspor'un pilot takımı Yeşil Bursa'da imzalar atıldı

Bursaspor'un pilot takımı Yeşil Bursa'da imzalar atıldı
Bursaspor'un pilot takımı Yeşil Bursa'da imzalar atıldı
- Bursaspor Kulübü Başkanı Bölükbaşı: - "Yatırım yaptığımız tüm sporcularımıza güveniyorum. İnşallah kazasız belasız güzel bir sezonla bizleri gururlandıracaksınız"

BURSA (AA) - Bursaspor'un pilot takımı Yeşil Bursa, 22 oyuncuyla sözleşme imzaladı.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Spor Toto 3. Lig 'de mücadele eden pilot takım Yeşil Bursa'nın, anlaşmaya varılan 22 oyuncuyla Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde toplu imza töreni düzenlediği belirtildi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, Bursaspor Asbaşkanı ve Yeşil Bursa Başkanı Kemal Güler, yönetim kurulu üyesi Faruk Bakgör ve Yeşil Bursa Teknik Direktörü Ahmet Suphi Evke'nin de katılığı organizasyonda, yeni transferler Volkan Tercan, Bilal Hallaçlar, Mustafa Emre Can, Anıl Çetin, Kemal Ata, Zübeyir Erçoban ve Yasin Çelik'in sözleşme imzaladıkları aktarılırken, 15 oyuncunun da Bursaspor altyapısından kadroya dahil edildiği kaydedildi.  

 

- Bölükbaşı: "Tüm sporcularımıza güveniyorum"

Yeni sezonun başarılı bir şekilde geçmesi için yapılan kurban kesimi ve duadan sonra açıklamalarda bulunan Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, Yeşil Bursa'nın, Bursaspor A takımına oyuncu yetiştireceğini söyledi.

"Öncelikli hedefimiz, buradaki genç oyuncularımızı A takıma yetiştirebilmek" ifadelerini kullanan Bölükbaşı, oyunculara hitaben, "Ama bu demek değil ki şampiyonluk hedeflemiyoruz. Tabii ki Spor Toto 2. Lig'e çıkarak Bursaspor'da oynamayı hak ettiğinizi bize kanıtlayacaksınız. Ben burada yatırım yaptığımız tüm sporcularımıza güveniyorum. İnşallah kazasız belasız güzel bir sezonla bizleri gururlandıracaksınız" diye konuştu.