Çaldığı şalı kız arkadaşına hediye etmiş

Çaldığı şalı kız arkadaşına hediye etmiş
Çaldığı şalı kız arkadaşına hediye etmiş
- Bursa'da iş yerlerinden hırsızlık olaylarına karıştığı iddiasıyla 3 şüpheli yakalandı - Zanlılardan birinin, çaldığı şalı kız arkadaşına hediye ettiği ortaya çıktı

BURSA (AA) - Bursa'da, 16 iş yerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan şüphelinin, bir mağazadan çaldığı şalı kız arkadaşına hediye ettiği belirlendi.

Alınan bilgiye göre, merkez Nilüfer ve Osmangazi ilçelerindeki bazı iş yerlerinin sorumluları, birkaç giysi ve elektronik eşyanın çalındığını polise bildirdi.

Olaylarla ilgili çalışma başlatan Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, iş yerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyip parmak izi örneklerini topladı.

Daha sonra kimlikleri belirlenen ve 16 hırsızlık olayına karıştığı tespit edilen zanlılar C.Z. (23), S.Ç. (25) ve M.K. (18) gözaltına alındı. C.Z'nin, bir mağazadan çaldığı şalı kız arkadaşına hediye ettiği anlaşıldı.

Zanlıların söz konusu iş yerlerinden çaldığı iki televizyon, elektrikli ısıtıcı, 3 kot pantolon, iki çift ayakkabı, 5 şal, iki kadın elbisesi ve kılıç bulunarak, sahiplerine teslim edildi.

C.Z, S.Ç. ve M.K, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.