Ceylanpınar'da 2 polisin şehit edilmesi

Ceylanpınar'da 2 polisin şehit edilmesi
Ceylanpınar'da 2 polisin şehit edilmesi
- Bursaspor'un taraftar gruplarından "Texas" şehit polisler için eylem yaptı - Grup üyeleri çevre güvenliğini sağlayan polis ekiplerine başsağlığı dileyerek Türk bayrağı verdi

BURSA (AA) - Bursaspor'un taraftar gruplarından "Texas" şehit polisler için eylem yaptı. Grup üyeleri  çevre güvenliğini sağlayan polis ekiplerine başsağlığı dileyerek Türk bayrağı verdi.

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesi Kent Meydanı'nda toplanan taraftarlar Ceylanpınar'da şehit edilen 2 polis memuru için dua etti, slogan attı. Şehitler için saygı duruşunda bulunan yaklaşık 100 kişilik grup İstiklal Marşı okudu.

Çevre güvenliğini sağlayan Bursa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne bağlı ekibin yanına giden grup, polis amirine başsağlığı dileyerek Türk bayrağı verdi. Daha sonra taraftarlarla polis ekipleri şehit polisler için saygı duruşunda bulundu. 

Grup daha sonra Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunan HDP İl Binası'na yürümek istedi. Kalabalığın önünü kesen güvenlik güçlerinin uyarısı üzerine taraftarlar dağıldı.