CHP İstanbul Milletvekili Oran:

CHP İstanbul Milletvekili Oran:
CHP İstanbul Milletvekili Oran:
- "Mudanya, 25 yıl sonra belediyeyi alarak ve cumhurbaşkanı seçimlerinde oylarımızı çok ciddi artırarak büyük başarıya imza atmıştır"

BURSA (AA) - CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, "Mudanya, 25 yıl sonra belediyeyi alarak ve cumhurbaşkanı seçimlerinde oylarımızı çok ciddi artırarak büyük başarıya imza atmıştır" dedi.

Oran, Mudanya'da, CHP İlçe Başkanı Selahattin Avcı'yı makamında ziyaret ettikten sonra belediyeye geçti.

İl Başkanı Metin Çelik ve bazı partilileriyle Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı makamında ziyaret eden Oran, şöyle konuştu:

"İnşallah Bursa'nın oyları genel seçimde daha da yukarılara çıkacaktır. Mudanya, 25 yıl sonra belediyeyi alarak ve cumhurbaşkanı seçimlerinde oylarımızı çok ciddi artırarak büyük başarıya imza atmıştır. Bizim için yerel yönetimler çok önemli. Genel seçimden sonra Türkiye 'de yeni bir dönem başlayacak. Her şeye rağmen çok umutluyuz ve tüm Mudanya teşkilatına, Kadın ve Gençlik Kollarına ve şahsınıza teşekkür ediyorum. Genel seçimlerde Mudanya'dan çok şeyler bekliyoruz."

Türkyılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "2014'te yüzde 42 ile seçim kazandık. Genel seçimde oy sayımızı daha yukarılara çıkaracağız" ifadesini kullandı.