Emekli olan Karacabey Müftüsüne veda yemeği

Emekli olan Karacabey Müftüsüne veda yemeği
Emekli olan Karacabey Müftüsüne veda yemeği
BURSA (AA) - Emekliye ayrılan Karacabey Müftüsü Hikmet Yazıcı için din görevlileri tarafından veda yemeği düzenlendi.İlçede bir restoranda düzenlenen...

BURSA (AA) - Emekliye ayrılan Karacabey Müftüsü Hikmet Yazıcı için din görevlileri tarafından veda yemeği düzenlendi.

İlçede bir restoranda düzenlenen yemeğe, yeni atanan Karacabey Müftüsü Durmuş Ayaz, Din Görevlileri Derneği Başkanı Süleyman Binici ve din görevlileri katıldı. 

Ayaz, gecede yaptığı konuşmada, Hikmet Yazıcı ile geçmiş yıllarda görev yaptıklarını söyledi. İnsanları yetiştirmek için ömrünü adayan Yazıcı'ya bu zamana kadar harcadığı emekler için teşekkür eden Ayaz, "Hikmet Hocama bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun" dedi.

Yaklaşık 4 yıldır Karacabey'de müftü olarak görev yaptığını belirten Yazıcı da "Herkes bana çok yardımcı oldu. 36 senelik meslek hayatımda hiç kimseyi bilerek kırmadım. Kendisine iğne ucu kadar hakkım geçen biri olduysa, benden yana annelerimizin ak sütü gibi helal olsun. Siz de bana hakkınızı helal ediniz. Sizleri hiç bir zaman unutmayacağım. Allah yuvalarınıza huzur, mutluluk nasip etsin" diye konuştu.

Gecenin sonunda Ayaz, Yazıcı'ya plaket verirken, Yazıcı da Ayaz'a çiçek takdim etti.

 


    ETİKETLER:

    Çiçek

    ,

    zaman