Emniyet Müdürü Yıldız'dan Bursaspor'a ziyaret

Emniyet Müdürü Yıldız'dan Bursaspor'a ziyaret
Emniyet Müdürü Yıldız'dan Bursaspor'a ziyaret
BURSA (AA) - İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Bursaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürü Yıldız'ı Özlüce...

BURSA (AA) - İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Bursaspor Kulübünü ziyaret etti. 

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürü Yıldız'ı Özlüce Tesisleri'nde Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı ile diğer yöneticiler karşıladı.

Yönetim kurulu üyeleri Mustafa Oran, Kemal Güler, Faruk Bakgör, Ahmet Bozdemir, Konuralp Başol, başkan danışmanı Mesut Mestan ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın da hazır bulunduğu ziyarette Yıldız, Bursa'daki görev süresi içinde Bursaspor'un şampiyonluğunu görmek istediğini söyledi. 

Yıldız, Bursaspor'un kentin en önemli değeri olduğunu vurgulayarak, "İnşallah Bursaspor'un şampiyonluğunu biz de burada görev yaparken birlikte görürüz. Bu azminizi görüyoruz. Camianın gayretini gözlemliyoruz. Biz de emniyet olarak güvenlik tedbirleri anlamında sporun bir parçasıyız. Bursaspor'a yabancı değiliz" değerlendirmesinde bulundu.   

Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı da ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu  ifade etti. Bursa'nın özellikle bürokrat konusunda çok şanslı bir kent olduğunu dile getiren Bölükbaşı, şunları kaydetti:

"Bursa'da birçok sivil toplum örgütünde görev yaptım. Bursa'nın şansı, gelen yöneticilerimiz hem Bursa'ya aşık oluyor hem çok güzel hizmetler veriyorlar hem de tüm kuruluşlarla birlikte hizmet ediyorlar. En son Emniyet Müdürü olarak sizler geldiniz. Çok kısa süre olmasına rağmen Bursa'yı fethettiniz. Yeni stadımız ile inşallah marka değerimiz yükselecek. Bugün statla ilgili belediyede toplantı vardı. Allah izin verirse 26 Eylül 'de açılış yapmak istiyoruz. O hafta sonu da Eskişehirspor ile maçımız var. Ondan sonra milli maç arası var. İnşallah maçımızı 13 Ekim'de yeni stadımızda oynayacağız."