Ertuğrul Sağlam'dan hasta taraftara ziyaret

Ertuğrul Sağlam'dan hasta taraftara ziyaret
Ertuğrul Sağlam'dan hasta taraftara ziyaret
- Bursaspor Teknik Direktörü Sağlam, kanser tedavisi gören Bursaspor taraftarı İncebay'a, İnegöl'deki evinde ziyarette bulundu

BURSA (AA) - Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kanser tedavisi gören Bursaspor taraftarı Adnan İncebay'ı, İnegöl ilçesindeki evinde ziyaret etti.

Sağlam, pankreas kanseri nedeniyle yatırıldığı İnegöl Devlet Hastanesi'nden taburcu edilen ve tedavisi süren İncebay'ı evinde ziyaret ederek, Bursaspor forması verdi.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren İncebay, "Rahmetli amcam, Ertuğrul hocamla çok samimi dosttu. Onun için mutluluğum birkaç kat daha arttı. Çok çok sağ olsun" dedi.

Sağlam da İncebey'a "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

 

- "Bursaspor herkesin özlediği yere doğru çıkacak"

 

Ertuğrul Sağlam, Bursaspor'un yavaş yavaş toparlandığını ve daha başarılı maçlar çıkaracağını belirterek, şöyle konuştu: 

"Adnan'ın çok iyi bir Bursasporlu olduğunu biliyorum. Tabii bir rahatsızlık geçirdi. İnşallah, Allah yardımcımız olacak, sağlığına tekrar kavuşacak ve kendisini tekrar maçlara davet edeceğiz. Her geçen gün daha iyi bir performans ortaya koyuyoruz. Hem bizi sevenleri daha mutlu edecek performansı, oyun kalitesini ortaya koyacağız hem de puanları toplayıp yavaş yavaş üst seviyelere, Bursaspor herkesin özlediği yere doğru çıkacak. Bundan çok eminiz. İşte böyle bizi sevenlerin desteğiyle, dualarıyla inşallah güzel günler çok yakında. Buna yürekten inanıyorum."

Ertuğrul Sağlam, A Milli Takım'ın 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile oynayacağı son iki müsabakaya ilişkin de görüşlerini aktardı.

A Milli Takım'ın başarısı için dua ettiklerini dile getiren Sağlam, "İnşallah Çek Cumhuriyeti karşısında cumartesi günü güzel bir maç oynayacaklar ve İzlanda maçına bir bayram, bir şölen havasında çıkmamızı sağlayacak sonucu alacaklar. Kendilerine yürekten inanıyorum ve başarılar diliyorum. Allah onların da yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı.