Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
- Kupada 3. ve 4. haftada oynanacak maçların programı belli oldu

İSTANBUL (AA) - Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'na 3. ve 4. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. ve 4. hafta karşılaşmalarının programı belli oldu.

Yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2 haftalık maç programı şöyle:

3. Hafta

----------

23 Aralık Salı:

13.00 Centone Karagümrük-Mersin İdmanyurdu (Vefa)

13.00 MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

15.15 Giresunspor-Gençlerbiriği (Giresun Atatürk )

17.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor- Galatasaray (Diyarbakır Atatürk)

20.00 Fenerbahçe-Altınordu (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

24 Aralık Çarşamba:

12.45 İstanbul Başakşehir-Sivas Dört Eylül Belediyespor ( Recep Tayyip Erdoğan )

13.00 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Eskişehirspor (Kemalpaşa Ulucak)

13.00 Kayserispor-Bayburt Grup Özel İdare (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

15.00 Torku Konyaspor-Cizrespor (Konya Büyükşehir)

17.15 Sivasspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Sivas 4 Eylül)

18.45 Samsunspor-Bursaspor (Samsun 19 Mayıs)

20.30 Beşiktaş-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)

25 Aralık Perşembe:

13.00 Keçiörengücü-Akhisar Belediyespor (Ankara Aktepe)

13.00 Sarıyer-Çaykur Rizespor (Yusuf Ziya Öniş)

18.00 Gaziantepspor-Tuzlaspor (Kamil Ocak)

20.30 Trabzonspor-Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)

 

4. Hafta

----------

30 Aralık Salı:

12.45 Sivas Dört Eylül Belediyespor-İstanbul Başakşehir (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Gençlerbirliği-Giresunspor (Ankara 19 Mayıs)

16.30 Kardemir Karabükspor-MKE Ankaragücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.00 Altınordu-Fenerbahçe (İzmir Atatürk)

20.30 Adana Demirspor-Beşiktaş (5 Ocak Fatih Terim)

31 Aralık Çarşamba:

11.30 Cizrespor-Torku Konyaspor (Cizre İlçe-Seyircisiz)

13.00 Tuzlaspor-Gaziantepspor (Tuzla Belediye)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kayserispor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Akhisar Belediyespor-Keçiörengücü (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor (Kamil Ocak)

14.00 Galatasaray-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Türk Telekom Arena)

16.00 Çaykur Rizespor-Sarıyer (Yeni Rize Şehir)

16.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa Atatürk)

1 Ocak 2015 Perşembe:

13.00 Eskişehirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Eskişehir Atatürk)

15.30 Mersin İdmanyurdu-Centone Karagümrük (Tevfik Sırrı Gür)

18.00 Manisaspor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)