Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
- Bursaspor'un sahasında Samsunspor ile çarşamba günü yapacağı maçın bilet satışları devam ediyor

BURSA (AA) - Bursaspor 'un Ziraat Türkiye Kupası C Grubu'nda 31 Aralık Çarşamba günü sahasında Samsunspor ile yapacağı maçın bilet satışları devam ediyor.

Kulüpten yapılan açıklamada göre, biletlerin passolig kartlarına ve kağıt bilet formatında yapıldığı, kağıt bilet isteyen taraftarların kimliklerini ibraz etmeleri gerektiği bildirildi. Kağıt biletin "e-bilet" projesi kapsamında düzenleneceği ve üzerinde alıcının kimlik bilgilerinin bulunacağı kaydedildi. 

Kombine kartların Ziraat Türkiye Kupası maçlarında da geçerli olduğu hatırlatılan açıklamada, biletlerin Bursa Atatürk Stadı passolig ana bilet gişesi, Heykel Nalbantoğlu Bursaspor Katlı Otoparkı, Merinos Stadı bilet gişesi,  www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N'Kolay satış noktalarından temin edilebileceği belirtildi. 

Atatürk Stadı'nda 31 Aralık Çarşamba günü saat 16.30'da oynanacak müsabakanın biletleri VIP tribünü 1. sıra 200, VIP tribünü 2 ve 6'ncı sıralar 125, kapalı A-B-C ile VIP C tribünü 75, maraton tribünü 20, kapalı kale arkası tribünü 10, açık kale arkası ve misafir tribünü 5 liradan satılıyor.