Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
- Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Malakçı: - " İyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum. İnşallah yolumuza devam eder ve bu sene de kupada finale çıkarız"

BURSA (AA) - Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü turunda Utaş Uşakspor AŞ ile eşleşen Bursaspor'un Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) temsilciliğinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Osman Malakçı, iyi bir kura çektiklerini belirtti.

TFF'nin Beykoz Riva'daki idari merkezinde yapılan 2015-2016 Ziraat Türkiye Kupası 3. tur kura çekiminde Bursaspor'u temsil eden Malakçı, kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, her zaman olduğu gibi bu sezon da hedeflerinin final olduğunu vurguladı.

Rakipler arasında "küçük takım, büyük takım" ayrımı yapmadıklarını ifade eden Malakçı, "Geçtiğimiz turda Süper Lig ekibi Medicana Sivasspor, Diyarbekirspor'a elendi. Herkes çıkıp futbolunu oynayacak. İnşallah gruplara kalırız. İyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum. İnşallah yolumuza devam eder ve bu sene de kupada finale çıkarız" değerlendirmesinde bulundu. 

Tek maçlı eliminasyon sisteminin uygulanacağı 3. turdaki Bursaspor-Utaş Uşakspor AŞ maçı, Bursa'da yapılacak. Maçın hangi tarihte ve saatte oynanacağı TFF tarafından daha sonra açıklanacak.