Gemlik'teki kazada ölen çocuğun cenazesi defnedildi

Gemlik'teki kazada ölen çocuğun cenazesi defnedildi
Gemlik'teki kazada ölen çocuğun cenazesi defnedildi
BURSA (AA) - Bursa'nın Gemlik ilçesinde, evinin önünde indiği okul servis aracının çarpması sonucu hayatını kaybeden 7 yaşındaki kız...

BURSA (AA) - Bursa'nın Gemlik ilçesinde, evinin önünde indiği okul servis aracının çarpması sonucu hayatını kaybeden 7 yaşındaki kız çocuğunun cenazesi toprağa verildi.

Kazada yaşamını yitiren Melisa Okumuş'un cenazesi, hastane morgundan alınarak  ilçe merkezindeki Altıntaş Camisi'ne getirildi.

Baba Hamza Okumuş, kızının cami bahçesine konulan tabutuna sarılarak ağladı.

Cenaze, Melisa Okumuş'un ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz'ın katılımıyla kılınan cenaze namazının ardından Gemlik Merkez Mezarlığı'nda defnedildi.

Özel bir anaokulunun servis hizmetini yapan 16 S 7126 plakalı minibüsün sürücüsü Yılmaz B, dün Melisa Okumuş'u okulundan alıp Dr. Ziya Kaya Mahallesi Körfez Ortaokulu karşısındaki evinin önünde indirmişti. Daha sonra bu aracın çarpması nedeniyle yaralanan çocuk , Yılmaz B. tarafından ilçe merkezindeki özel bir hastaneye götürülmüştü. Melisa Okumuş, hastanede müdahalelere rağmen kurtarılamamış, Yılmaz B. ise polis tarafından gözaltına alınmıştı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Çocuk

  ,

  Kız

  ,

  Cami

  ,

  Okul

  ,

  ilçe