Hakkari'deki terör saldırısı

Hakkari'deki terör saldırısı
Hakkari'deki terör saldırısı
- Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Kuş, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesiminde yaşanan terör saldırısını lanetledi

BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Kuş, "Kahraman vatan evlatlarımıza yapılan saldırıyı dünyası olarak şiddetle kınıyoruz. Kardeşliğimize, birliğimize yapılan bu hain saldırı asla amacına ulaşamayacaktır" dedi. 

İsmail Kuş, yaptığı yazılı açıklama ile, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesiminde yaşanan terör saldırısını lanetledi.

Bölgeden gelen şehit ve yaralı askerlere ilişkin haberlerin yüreklerini dağladığını belirten Kuş, "Kardeşliğimize, birliğimize yapılan bu hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de teröre karşı tek vücut olarak durmaya devam edeceğiz. Bu hain saldırılar asla amacına ulaşamayacak. Birlik ve beraberliğimiz ile bunları da aşacak güçteyiz. Kalleşçe saldırılarda hayatını kaybeden kahraman vatan evlatlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar temenni ediyorum. Milletimizin başı sağolsun" ifadelerini kullandı.