İnegöl Belediyespor, sezona galibiyetle başlamak istiyor

İnegöl Belediyespor, sezona galibiyetle başlamak istiyor
İnegöl Belediyespor, sezona galibiyetle başlamak istiyor
- Antrenör Aksoy: - "Bornova Anadolu Lisesi, iyi bir takım, iyi bir ekip. Lige başlarken, özellikle sahamızda kesinlikle puan kaybetmeden net skorlar galibiyet alarak ilerlemek istiyoruz"

BURSA (AA) - Erkekler Voleybol 1. Lig'de, sezonun ilk haftasında cumartesi günü Bornova Anadolu Lisesi takımını konuk edecek İnegöl Belediyespor'da, antrenör Ali Bahadır Aksoy, "Lige başlarken, özellikle sahamızda kesinlikle puan kaybetmeden net skorlarla galibiyet alarak ilerlemek istiyoruz" dedi.

İnegöl temsilcisi, Bornova Anadolu Lisesi maçının hazırlıklarını, müsabakanın oynanacağı İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Salonu'nda, Aksoy yönetiminde yaptığı idmanla sürdürdü.

Aksoy, antrenman öncesi AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezonun ilk maçında seyircileri önünde galip gelmek istediklerini söyledi.

Bornova Anadolu Lisesi'nin iyi bir kadroya sahip olduğunu belirten Aksoy, şöyle konuştu:

"Bu sezon , geçen seneki kadrodan belli birkaç arkadaşı iskelet olarak muhafaza edip yeni bir takım oluşturduk. 17 Ağustos 'ta çalışmalarımıza başladık. Çalışmalarımız, antrenmanlar, maç programları ve turnuvalar şeklinde geçti. En iyi şekilde hazırlandık. Sezona Bornova Anadolu Lisesi maçı ile başlayacağız. Bornova Anadolu Lisesi, geçen sezon 2. Lig'deydi. Bu sezon yeni bir kadro oluşturdular. İyi bir takım, iyi bir ekip. Lige başlarken, özellikle sahamızda kesinlikle puan kaybetmeden net skorla galibiyet alarak ilerlemek istiyoruz."