İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Aksoy:

İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Aksoy:
İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Aksoy:
- "(Gümüşhane Torul Gençlik Galibiyeti) Almamız gereken maçı aldık"

BURSA (AA) - Erkekler Voleybol Birinci Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un antrenörü Ali Bahadır Aksoy, 3-1 kazandıkları Gümüşhane Torul Gençlik maçına ilişkin, "Almamız gereken maçı aldık" dedi.

Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, kazanmaları gereken bir maçı kazandıklarını söyledi.

Daha önce aldıkları mağlubiyetlerin ilk seti vermelerine neden olduğunu ifade eden Aksoy, şöyle konuştu:

"Moral olarak çok çabuk dağıldık. Yoksa ilk seti alıp, net bir skorla kapatmamız gerekiyordu. Karşı takımda iyi mücadele eden bir takım. Yabancı sayısı iki tane. İyi mücadele ettiler ama kazanmasını bildik. Ama bazı eksiklerimiz var. Mesela kendi sahamızda daha iyi servis etkinliği olması lazım. Bu tip eksikleri kapatmak gerekiyor ve şu anda yolumuza devam ediyoruz. Almamız gereken maçı aldık. Bizim çok daha farklı şekilde bundan sonra ilk etabın sonuna doğru yapacağımız maçlarda minimum 1 galibiyetle bitirmemiz gerekiyor. Bu çok çok önemli. Gerekeni sporcu arkadaşlarımızla paylaşacağız. İyi bir çalışma temposu ile bu son haftaları daha iyi geçirmek için çaba sarf edeceğiz. Bu maç bize moral oldu. Bunun üzerine inşallah koyarız."

Kübalı İsmael Fernandes Luka'nın takıma geri döndüğünü dile getiren Aksoy, "Luka takıma yeni geldi. Daha hazırlıklarını tamamlamadı. Yaklaşık 15 gün dışarıdaydı. Antrenmansızdı ama zaman zaman kullandık. O da üzerine düşeni yerine getirdi" diye konuştu.

 


  ETİKETLER:

  zaman

  ,

  Voleybol

  ,

  Fernandes

  ,

  maç

  ,

  Karşı