İnegöl'de "Emlak İşleri İrtibat Noktası" oluşturuldu

İnegöl'de "Emlak İşleri İrtibat Noktası" oluşturuldu
İnegöl'de "Emlak İşleri İrtibat Noktası" oluşturuldu
BURSA (AA) - İnegöl Belediyesi ve İlçe Tapu Müdürlüğü tarafından tapu dairesinde "Emlak İşleri İrtibat Noktası" kuruldu. Belediye Başkan Yardımcısı...

BURSA (AA) - İnegöl Belediyesi ve İlçe Tapu Müdürlüğü tarafından tapu dairesinde "Emlak İşleri İrtibat Noktası" kuruldu.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban, yazılı açıklamasında, irtibat noktası hizmetiyle vatandaşların kurumlar arasında vakit kaybetmesinin önüne geçmek istediklerini bildirdi.

Tapu dairesinde her gününde bir belediye çalışanın görev yapacağını aktaran Taban, şunları kaydetti:

"Belediye olarak, bir yandan şehrin ihtiyaçları doğrultusunda altyapı, üstyapı çalışmaları, sosyal ve kültürel etkinlikler, sergiler, konferanslar gibi faaliyetleri hayata geçirirken, diğer taraftan da personel ve kurumsal işleyişle ilgili sürekli bir yenilenme içindeyiz. Kamu işlemlerinde bürokrasiyi en aza indirmek ve işlemleri hızlandırmak adına yeni bir uygulamayı hayata geçirdik. Belediyemizce verilen bu hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına götürmek amacıyla İnegöl Tapu Müdürlüğünde bir personelimizi görevlendirerek, halkımızın işlemlerini kolaylaştırdık."


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Belediye

  ,

  Emlak

  ,

  ilçe

  ,

  personel

  ,

  ,

  başkan

  ,

  sosyal