İnegöl'deki "MODEF EXPO Fuarı"

İnegöl'deki "MODEF EXPO Fuarı"
İnegöl'deki "MODEF EXPO Fuarı"
- MODEF Yönetim Kurulu Başkanı Uğurdağ: - "Fuarı, ilk 2 günde yerli ve yabancı 7 bin 896 kişi ziyaret etti"

BURSA (AA) - Türkiye'nin önemli mobilya üretim merkezlerinden Bursa'nın İnegöl ilçesinde, bu yıl 34'üncüsü düzenlenen MODEF EXPO Fuarı'nı, ilk 2 günde yaklaşık 8 bin kişinin ziyaret ettiği bildirildi. 

Mobilya Dekorasyon Fuarcılık Ticaret Limited Şirketi (MODEF) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, fuara gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Uğurdağ, fuarın bugün sona ereceğini belirterek, şunları kaydetti: 

"Genel itibariyle ilk günden başlamak üzere fuarımıza yoğun ilgi ve teveccüh üst düzeydedir. Hem yurtiçi hem yurtdışından yüksek sayıda ziyaretçilerimiz fuarımızı ziyaret etmiştir. İnşallah bu süreç, nisan ve kasım süreciyle birlikte devam edecektir. Yurtdışı ziyaretçilerimizin hem sayısı hem ilgi bu sene bizleri memnun etti. Ayı şekilde yurtiçinden gelen ziyaretçilerimiz de bizleri memnun etti." 

Fuar devam ettiği için toplam ziyaretçi sayısının önümüzdeki günlerde açıklanacağını dile getiren Uğurdağ, şöyle devam etti: 

"Fuarı, ilk 2 günde yerli ve yabancı 7 bin 896 kişi ziyaret etti. Fuara katılan yerli ve yabancı sayısını salı günü detaylı olarak açıklayacağız. Biz fuara 60 ayrı ülkeden katılımcılar bekliyorduk. İlk 2 gün 48 ülkeden ziyaretçi geldi. Bugün fuarımızı sonlandıracağız. İnşallah MODEF EXPO Fuarı bundan sonra daha da büyüyerek, ivme sağlayarak devam edecektir."

 Uğurdağ, fuarda ürünlerini sergileyen 164 firma temsilcisine katılım belgelerini takdim etti.