İnegölspor Teknik Direktörü Yıldırım

İnegölspor Teknik Direktörü Yıldırım
İnegölspor Teknik Direktörü Yıldırım
- (Tepecikspor galibiyeti) "Bu hafta da aşağıdaki takımların da kazandığı bir haftaydı ve bizim kazanmamız çok önemliydi.''

BURSA (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından İnegölspor'da teknik direktör Şaban Yıldırım, sahalarında 3-1 yendikleri Tepecikspor maçına ilişkin, "Bu hafta da aşağıdaki takımların da kazandığı bir haftaydı ve bizim kazanmamız çok önemliydi." dedi.

Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada, rakibe neredeyse hiç pozisyon vermediklerini söyledi.

Kazandıkları için mutlu olduklarını ifade eden Yıldırım, şöyle konuştu:

"Rakibe neredeyse hiç pozisyon vermedik. Gol de 40 metreden çok iyi bir vuruşla geldi. Takım savunmasını özellikle defans bloğu olarak çok iyi uyguladık. Maçı kazanacak kadar pozisyonlar bulduk, fark yapacak kadar da pozisyonlar bulduk. Artık final haftaları yaklaşıyor. Bu hafta da aşağıdaki takımların da kazandığı bir haftaydı ve bizim kazanmamız çok önemliydi. Kazandık. Ligin boyu kısaldı. Yarış sürüyor, henüz bitmiş değil ama önemli bir avantaj yakaladık."

Fenerbahçe kafilesine gerçekleştirilen saldırıyı nefretle kınadığını dile getiren Yıldırım, "Olacak şey değil. Çok çirkin. En az 30-35 senedir futbolun içerisindeyim, hiç böyle bir şey görmedim. Doğuda terör olaylarının çok azgın olduğu dönemlerde bile orada takımlara böyle bir şey yapılmadı. Bu olacak şey değil. Nefretle kınıyorum. Bir futbol adamı olarak liglerin ertelenmesini bile masada tutulması gereken bir seçenek olarak görüyorum ve yapıldığı zaman da hiç garipsemem, yapılması gereken bir şey. O şoför dengesini kaybedip o viyadükten düşseydi ne olacaktı? Bu futbol, oyun oynuyoruz. Nedir yani bu? Bunu yapanlar inşallah bir an önce yakalanır. Ligler iptal edilirse bu benim reddedmeyeceğim bir şey olur." diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Fenerbahçe

  ,

  spor

  ,

  Oyun

  ,

  Kırmızı

  ,

  Lig

  ,

  Final

  ,

  gol

  ,

  zaman